Werkzaamheden N344 Oude Molen begonnen

Na de geslaagde inloopavond van 18 september jl. is dan nu de aanleg van de rotonde en de bebouwde kom Oude Molen echt begonnen. Een zeer groot project omdat niet alleen de aanleg van de rotonde en de herinrichting 50 km zone Oude Molen moet worden gerealiseerd, maar ook het groot onderhoud van de n344 tot aan Holten plus de fietspaden tot aan Comschate. 
De eerste dagen gaat het perfect. Een geweldige planning, op hoogtepunten wel 260 man per dag  bezig, maakt dat over een week de weg weer voor auto's open is. De fietspaden afmaken duurt tot half november.
Foto's en een filmpje van het begin van de aanleg vind je hier
Voor het hele proces met alle updates vanaf 2014 klik hier
Of zie  TWW website door hier te klikken

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search