Oude Molen schoon

Zaterdag, 28 maart werd de bermopruimactie georganiseerd, die samen viel met de Landelijke Opschoondag van Nederland Schoon, waarbij materialen en gadgets door Nederland Schoon worden verstrekt. Ondanks het druilerige weer kwamen toch 12 buurtbewoners met 5 kinderen in actie, waarbij de skelter met aanhanger een welkome aanvulling bleek! Jong geleerd, oud gedaan. Leer het je kinderen. De wegen rondom Oude Molen zien er weer picobello uit. Maar liefst 19 zakken vuil werden opgehaald, nog niet gesproken over de zakken vuil die mensen maar gewoon in het bos neerzetten! En altijd weer opmerkelijk wat zich daaronder bevindt: de gebruikelijke raadselachtige hoeveelheden zakflesjes, vele lactulose verpakkingen (laxeermiddel), een verrampeneerde Samsung 5, een string, snoeppapiertjes, shag- en sigarettenafval, een rieten stoel, een handdoekje, etc, etc. Met name op de parkeerplaats bij Defensie leek het op een openbare vuilnisbelt. Hopelijk kunnen we het weer een tijd netjes houden.

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search