WorldCleanUp Day 2021

WorldCleanUp day. Op het nieuws konden we horen dat men het idee heeft dat er minder PET flesjes zijn gevonden doordat er nu statiegeld op zit. Bij ons in de buurt hebben we met zeven personen ook minder vuil opgehaald dan soms het geval was. Helaas konden we met zo weinig personen niet de Holterweg vanaf de Bathmenseweg tot aan de defentie meepakken. Zoals altijd is er wel weer iets opmerkelijks te melden. Ik, Elly Meuleman, liep deze keer langs de Oostermaatsdijk. Daar vond ik  tot aan de familie Meijer op zowel de heen als de terugweg lege pakjes Pall Mall. Het waren er meer dan 10, ik was de tel kwijt. Een fervent roker komt blijkbaar vaak over deze weg. Waarschijnlijk liggen ze voorbij Meijer ook nog. Het zou mooi zijn om een keer te kunnen ontdekken wie daarop aangesproken kan worden. Onder de zeven helpers was trouwe hulp Riekie Bos. Elke keer dat ze naar Bathmen fietst ergert zij zich aan het vuil langs de weg. Hopelijk kan Riekie weer langere tijd zonder ergenis naar Bathmen fietsten.

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search