SINTERKLAAS OP BEZOEK

De voorzitter, Elly, van de buurtvereniging had Sinterklaas weer een brief geschreven om te vragen of hij weer langs kon komen. En ja, hoor, gelukkig wilde Sinterklaas dit jaar ook wel weer langs komen. Op 29 november had hij wel even tijd. De kinderen zaten vol spanning weer te wachten in de manege. Na het zingen van liedjes die de Sint mooi vindt kwamen om half vier twee Pieten de manege binnenfietsen. Help………! Ze waren Sinterklaas kwijt en weg waren de Pieten weer. Ze verloren nog een cadeautje uit de zak.Even later kwam er een grasmaaimachine binnen rijden…….. En wie zat daar op? Sinterklaas!!!! Wat was er aan de hand? Gelukkig kwamen de Pieten er ook weer aan op de fiets. Wat bleek? Op de Holterweg was de auto van de Sint kapot gegaan. Bij Borren kon een fiets en de maaier worden geleend. Zo was Sint toch nog op tijd. Gelukkig maar.            We gingen snel naar binnen. Daar mochten alle kinderen bij de Sint komen. Sint wist heel veel over de kinderen. Van de Pieten kreeg iedereen een handje vol snoep. Toen alle kinderen bij Sint waren geweest zouden de Pieten de cadeautjes uitdelen. Maar, oh, oh, er zat een gat in de zak. Alle cadeautjes lagen buiten. Zoeken dus. Gelukkig zijn alle cadeautjes terug gevonden. Elly belde even met garage Wagemans en gelukkig….de auto van de Sint deed het ook weer.
Klik hier voor de foto's.

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search