Sint was ook op Oude Molen

Op woensdag, 2 december van 15.00 - 16.00 uur was het groot feest omdat Sint toen in de manege is geweest.
KoetsenPiet en zijn lieftallige assistente brachten Sint en Piet in een mooie koets naar de manege waar vele kinderen en hun ouders al luidkeels aan het zingen waren. Even was er paniek toen bleek dat Pepernotenpiet er niet bij was, en toen die op de fiets kwam, ook nog de pepernoten was vergeten. Piet was zo moe, dat die in slaap was gevallen op een lekker plekje in de schuur bij boer Gerrit, en gauw een fiets mee had gepakt om op tijd te zijn. Gelukkig had boer Gerrit gezien dat Piet bij de manege naar binnen fietste en kwam er met de tractor achteraan om de pepernoten na te brengen. Eind goed, al goed.
Sint ging mee naar binnen en riep alle kindertjes even bij zich. Hij weet echt heel veel, en dat allemaal uit het grote boek! Daarna werden de cadeautjes uitgedeeld en mochten de kindertjes gezamenlijk beginnen met uitpakken. Een hele organisatie voor één uur maar zoveel blije gezichtjes!
Hier zijn de foto's te bekijken!

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search