Klootschietteam Oude Molen presteert behoorlijk

Ook dit jaar heeft een klootschietteam van Oude Molen meegedaan aan het traditionele klootschieten dat jaarlijks wordt georganiseerd door de Oranjecommissie uit Bathmen. Van het vorig jaar aangekondigde voornemen om eerder in het jaar op trainingskamp te gaan, is helaas niets terechtgekomen. Dus het Oude Molenteam, bestaande uit Gerard Gerritsen, Jos Spikker, Gerrit Tuitert, Dick Meuleman en Mees Struijs,  moest op de ervaring de klus klaren. Omdat de tegenstanders dezelfde handicap hadden, waren de verschillen bij de finish uiterst gering ( zie de finishfoto - laatste in het album).
Maar eerlijk gezegd was de competitie bijzaak. Gezamenlijk met de tegenstanders heeft het team er, zo vernamen we uit goede bron, een gezellige tocht door veld en bos van gemaakt. De pauze bij Nikkels was, na de gedane inspanningen, echt even nodig om de dorst te lessen. Dat waren dan wel de enige lessen die het team op  deze Koningsdag met goed resultaat hebben gevolgd. 
Volgend jaar weer.
De foto's vindt u hier

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search