Het was weer geslaagd!

Onder een stralend voorjaarszonnetje hebben een aantal buurtgenoten zich weer vervoegd in de richting van de Manege waar alles klaar stond voor het Eten voor Ouderen.
We hadden zelfs bijna buiten kunnen gaan zitten, zoals Lia Jager in haar welkomswoordje zei.

Mees Struijs, als intussen oud-voorzitter kon nu rustig naast Bea blijven zitten, ontdaan van zijn bestuurstaken als  de gebruikelijke begeleiding, en al zijn hand- en spandiensten.
26 buurtgenoten kwamen gezellig aangelopen, kwebbelen, droogje en natje met veel gezelligheid.
In de keuken werd lekker doorgepakt en de twee lieftallige jonge dames Rebecca en Gabriëlla assisteerden hun ouders Yvonne en John Harleman, bijgestaan door Truus Habermann, met het handig en vriendelijk bedienen en uitserveren aan tafel.

Het menu begon na de welkomstkoffie en een drankje met een vogelnestpasteitje met kalfsragout. Dit werd gevolgd door een heuse molenspies met jachtsaus en een röstitaartje, en garnituur van bradertjes, patatjes, rabarber, sla, wortelen, slabonenrolletje in spek. Dan was er nog  een grand dessert van bavarois en ijs met aardbeien, en de afsluiting met een kop koffie met mokkaboontjes.

Gezellig gekwebbel en een paar rode koontjes bij vertrek... het was weer geslaagd.

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search