Eten voor ouderen

Al voor vier uur kwamen de eerste gasten. Zoals altijd stonden de tafels al klaar, was de koffie gezet en wachtte er een lekker, door Truus gebakken, koekje. Twintig gasten konden we deze keer een heerlijke maaltijd voorschotelen. Alhoewel, voorschotelen.....het moest wel door de gasten zelf gehaald worden. Het stampotten buffet stond namelijk op het menu. Deze keer naast de vertrouwde boerenkool en stampot wortel/ui een nieuwe soort. Stamppot, gemaakt van spruitjes. Toegevoegd waren ook nog champignons, spekjes en kaas. Een heerlijke stamppot! Het is altijd een hele puzzel.......hoeveel aardappelen moeten we schillen, zit er wel genoeg groente in, is er voldoende vlees, zijn er genoeg spekjes, enz.... Maar ook deze keer was er van alles ruim voldoende. Natuurlijk was er ook een intermezzo. Deze keer een gewone bingo. En dan nog een toetjesbuffet en tot slot wederom koffie of thee. En, het is al vaker gezegd, dit alles voor slechts een tientje. Truus en Jannie kregen het weer voor elkaar. De complimenten voor de beide dames waren dan ook zeer terecht. Klik hier voor de foto's.

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search