eten voor ouderen

Op 11 april om 16.00 uur kwamen er 23 personen naar de manege om te genieten van hetgeen Truus Habermann en Jannie Zomer op het menu hadden gezet. Zoals gebruikelijk kregen de gasten eerst een kop koffie. Daarbij een cupcakeje in de vorm van een roosje, bijna te mooi om op te eten. Onder het genot van een drankje kon men kijken naar een film over de Hoolter Dansers, gemaakt door Henk Habermann. Mees Struijs zorgde ervoor dat dit technisch mogelijk was door de beamer en het scherm te leveren. Daarna werd de soep opgediend. Het was een doperwtensoep, de lentevariant van erwtensoep, met een lekkere frisse smaak. Daarna werd het hoofdgerecht geserveerd: varkenshaas in spek gerold, drie soorten groente, twee soorten aardappelen en een heerlijke champignonsaus. Natuurlijk was er een toetje en tot slot nogmaals koffie. De kookploeg kon de toets met een echt restaurant zondermeer doorstaan. Om 19.00 uur vertrokken de gasten dan ook zeer voldaan. Ze lieten de afwas, een groet en veel complimenten achter. klik hier voor de foto's.

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search