De jaarlijkse busreis

Op 13 juni zijn we weer een dagje uit geweest met de bus. Waar we naartoe gingen was zoals altijd een verrassing. We gingen naar Cactus Oase van Cactus Annie in Ruurlo. We werden ontvangen met koffie en koek. Annie vertelde over het ontstaan van de oase en ze las een mooi gedicht voor. Daarna kon iedereen rondlopen en alles bekijken. We hadden broodjes meegenomen voor de lunch en voor allemaal een lekker slaatje. De koffie en thee hadden we besteld bij de Oase. Voor we de bus ingingen kreeg iedereen nog een lekker ijsje.

Via een toeristische route gingen we naar Beekbergen waar een Ford museum was met een hele mooie tuinderij ernaast. Na wat gedronken te hebben kon iedereen daar mooi rondkijken.
Om vier uur gingen we weer richting Dijkerhoek voor een lekker diner bij Het Bonte Paard. Voor we aan tafel gingen hadden we een heel leuk optreden van het duo Trea en Gerrit Leuks. Iedereen genoot daarvan. We waren om kwart voor acht weer bij de molen.

Volgens ons hebben de mensen een fijne dag gehad.
Voor foto's klik hier.

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search