2019-09-07 Kinderfeest

Zaterdag 7 september 2019 stond in het teken van het 50 jarig bestaan van buurtvereniging oude molen. Natuurlijk wordt dat ook met de kinderen gevierd. Kristel Pakkert en Louise Vierhouten waren weer bereid gevonden om er voor de kinderen een leuk feest van te maken. Ze ontvingen de kinderen met een heerlijke taart of voor wie dat liever had een mooi versierd cupcakeje. De kinderen konden zich vermaken met spelletjes. Ook de spellen voor de volwassenen, die zich daar 's avonds mee bezig zouden houden, konden ze uitproberen. Bijvoorbeeld koe melken of het stokkenvangspel. Het is leuk om aan een touwtje te trekken en dan te zien dat het een ander niet. of misschien toch, lukt om te vangen. Het vertrouwde springkussen was ook weer aanwezig. En natuurlijk werden er tot slot patatjes gegeten. De opkomst was niet zo groot, maar het feest was wel heel gezellig. Klik hier voor de foto's 

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search