2019-05-15 Eten voor ouderen

Deze keer werd "eten voor ouderen" in mei gehouden. We weken af van de traditie om in april iedereen uit te nodigen. Dit vanwege de workshops die we kort voor Pasen hielden. Achteraf kwamen we tot de conclusie dat dit niet zo'n goed idee was. Met name de nog actieve boeren lieten het afweten. Zij waren druk met inkuilen.Toch kwamen er nog 17 personen eten. En zoals altijd voor een heerlijk menu. Een lekkere verrassing bij het eerste kopje koffie/thee. Daarna een groentesoepje. Voor het hoofdgerecht was de keuze door Truus en Jannie gevallen op asperges. Die werden natuurlijk gehaald bij onze eigen asperge kweker: de familie Koks. Groot was de verrassing toen bleek we de asperges voor niks kregen. Waarvoor onze dank. Beenham erbij en smullen maar. Ook het toetje ontbrak niet. IJs, en een aardbeienmouse, versiert met verse aardbeien en slagroom, heerlijk. Een kop koffie tot slot en zoals altijd ging iedereen met een volle maag en voldaan ruim na 19.00 uur naar huis.

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search