2019-09-07 Buurtfeest

50 jaar buurtvereniging oude molen is niet niks. Daarom stond het buurtfeest dit jaar in het teken van dit heugelijke feit. Alle leden waren persoonlijk door de bestuursleden uitgenodigd. Dat resulteerde in een opkomst van meer dan 90 volwassenen en kinderen. De feestcommissie, bestaande uit Robert Jan Looymans, Carla van Swighem, Gerbert Pakkert en Truus Habermann, had niet stil gezeten. Met hulp van de tentenbouwers hadden ze bij de molen weer een prima en mooi versierd onderkomen geregeld. Spellen, koffie, krentenbrood, barbecue en drankjes stonden klaar om er een gezellige avond van te maken. De gasten werden in groepen verdeeld om de diverse spellen uit te voeren. Helaas kon men dat niet afmaken. In de verte begon het al te rommelen. Kwam het flitsen dichterbij of was het toch het fototoestel van Henk Habermann? Het onweer bleef gelukkig op afstand, maar we moesten wel de tent in vanwege een flinke stortbui. Gevolg: niet alle onderdelen van de spellen werden uitgevoerd. Maar dat mocht de pret niet drukken. Er werd gezellig gekletst en toen de barbecue werd aangestoken was het weer droog. Later op de avond werd de feestvreugde nog verhoogd door de komst van zanger Peter Davids. Hij kreeg ook nog de voetjes van de vloer. In polonaise ging het door de tent. Bij vertrek ontvingen de gasten nog een blijvende herinnering aan 50 jaar buurtvereniging in de vorm van een emmer met opdruk. In de emmer was nog een zakje met wilde bloemen zaad en een pak pannenkoekenmix van onze eigen molen te vinden. Al met al een gezellig jubileumfeest. Klik hier voor de foto's.

Activiteit: 

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search