Aanleg Rotonde Oude molen week 41 Update 31-08-2019

UPDATE 31-08-2019, Verbeteren verkeersveiligheid N3344 thv Oude Molen
NOG ZES WEKEN
Hier de laatst verkregen verkregen  informatie over de afsluiting  en aanleg rotonde van de Holterweg  (N344)  in week 41.

De werkzaamheden  duren van vrijdag 4 oktober , 19.00 uur tot 14 oktober 06.00 uur (dus twee weekenden en de tussenliggende werkweek).  Tot dinsdag 15 oktober 05.00 uur heeft de aannemer dan nog de tijd om resterende werkzaamheden uit te voeren ( fietspaden afmaken e.d.), die echter geen hinder meer mogen geven voor aurtoverkeer op de Holterweg.
De informatieavond staat gepland voor 18 september van 18.00-19,30 uur in de manege ’t Ruiterkamp’. Op die informatieavond wordt door de aannemer ( Twentse Weg- en Waterbouw BV) informatie gegeven over de dagplanningen en wanneer welke delen van de weg , wanneer precies weer beschikbaar komen voor verkeer. Ook worden de omleidingsroutes en ander verkeersmaatregelen toegelicht. Een uitnodiging voor deze avond wordt nog door de provincie aan ieder van ons toegestuurd.
Mees

Gebruikerslogin

Copyright 2012, Buurtvereniging Oude Molen. | login | contact | search